Koleda a proutky

*** POZOR! Výprava na proutky se přesunula na SOBOTU (viz níže). ***

Velikonoce se nezadržitelně blíží a s nimi i tradiční celooddílové koledování. Nebudete-li trávit jarní dny mimo Prahu, můžete se také připojit na Velikonoční pondělí 1.4.

Sejdeme se v 7.50 na tramvajové zastávce Chaplinovo náměstí nebo v 8.00 na autobusové zastávce Dreyerova. S sebou doporučuji vlastnoručně pletenou pomlázku, batůžek a obal na vajíčka nebo ještě lépe košík. Také doporučuji vzít si deštník nebo pláštěnku (voda nemusí padat jenom z oblohy). Konec se předpokládá do poledne, na srazu se s rodiči domluvíme na předání mladších kluků.

Chodíme koledovat převážně do rodin přítomných členů, pokud si to přejí, domluvíme se obvykle na srazu (neváhejte mi ale napsat s případnými dotazy už teď). Zváni jsou také všemožní mladší/starší sourozenci.

Letos nás bohužel nečeká žádná opulentní snídaně u Meců, nemusíte tedy předem hladovět. :-)

Za účelem výroby patřičného vybavení bude také minivýprava v sobotu 30.3. na proutky. Sraz bude v 9:00 na tramvajové zastávce Chaplinovo náměstí, odkud půjdeme pěšky do Prokopského údolí (nepotřebujete tedy lístky). Návrat bude okolo poledne, s sebou se hodí nůž, provázek a kdo chce tak svačinku. (Plánovali jsme sice vyrazit již v pátek, ale to koliduje s několika farními programy. Omlouváme se za případné komplikace.)

Všechny zdraví (nejen),
    Shali