Předtáborová trojdenka 10.-12.6.

Předtáborová trojdenka se nezadržitelně blíží a s ní i odhalení táborové etapky.

Prosíme všechny, aby se nahlásili, jestli pojedou nebo ne: https://forms.gle/hHxKrFe234KQHwXm9

Bereme stany na počet, kdo se nepřihlásí, spí venku! I pokud nejedete na tábor, stejně se můžete zúčastnit předtáborové trojdenky (budeme za to rádi).

Věci a balení:
Vlčata: Kromě velkého batohu si přibalte i malý batoh, do kterého si pak přendáte nejdůležitější věci (pítí, jídlo, povinné věci, atd) a velký batoh se většinu výpravy bude převážet autem.

Skauti: Počítá se, že si vše ponesou sami + do skupinky stan. Nebude se ale chodit nijak moc, takže oproti poslední puťáčku a Invazi to bude spíše odpočinkový výlet.

Bohužel nestihneme mši svatou, půjdeme proto individuálně v Praze.

Jídlo:
Stravování budeme řešit jako na každé trojdence: každý si vezme vlastní páteční večeři (chleba, bagetu, ...) a obě snídaně (nějaké buchtičky). Ostatní jídlo včetně svačinek zajistí vedoucí.

Vodu budeme doplňovat.

Hlavní informace:
Sraz: v pátek 10. 6. v 16:10 na tram. zast. Chaplinovo náměstí
Návrat: v neděli 12. 6. v 16:00 tamtéž
Cena: 250 Kč
S sebou: skautský šátek na sebe, spacák, karimatku, dobré boty, věci na spaní, čelovku / baterku, kartáček + pastu, pláštěnku, "povinné věci" (jako na schůzku), páteční večeři a obě snídaně, láhev s 1,5l pití, lžíci, lítačku
NEBRAT s sebou: ešus, přezůvky, kroj

Pokud se k nám přidáte z jiných koutů Prahy, vězte že v pátek se můžete připojit na Hlavním nádraží v 17:00.  V takovém případě, ale napište Brumíkovi, ať s tím počítáme.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte napsat buď vedoucímu družinky nebo přímo Brumíkovi.

Za všechny se těší,
   Brumík a Žralok