Invaze 27.-29.5.

Tento rok nás čeká opět Invaze - airsoftová akce s bojovým nasazením. Proto si už všichni připravujte vybavení, neboť proběhne už za necelé 2 týdny.

Také co nejdřív vyplňte doodle dotazník: https://doodle.com/meeting/participate/id/en50ZgRd

Země umírá! Proto je Vaší povinností jako zaměstnance korporace udělat všechno proto, abychom tomuto osudu zabránili. Naštěstí je zde možnost! Na nově osídlené planetě Pandora jsme našli lék, který nám pomůže naší krizi zahnat. Bohužel nic není zadarmo a na planetě jsme potkali odpor zdejších divochů, kteří nechápou náš vznešený cíl.

Prosíme vás aby jste se mobilizovali a zdejší odpor zarazili. Neboť je to problém nás všech!

Sraz na akci bude 27.5.2022 v 16:40 u stanice metra Střížkov před lékárnou Dr. Max.
Návrat v neděli 16:45 tamtéž.
S sebou: nenápadné oblečení (ideálně maskáče), spacák, karimatku, svačiny na rychlé doplnění energie, pití (minimálně 3 litry vody ), pracovní rukavice, baterku (čelovku), lžíci, pevné boty, odolnější oblečení podle počasí a dále další věci vhodné na 3 denní výpravu s přespáním venku, 350 Kč, průkazku s věkem a fotkou (isic), vše sbaleno do batohu (krosny), s kterou budete schopni pochodu.
Jídlo: 2x snídaně, 2x oběd, 1x na opékání k ohni + doplňky energie. (jen 1x večeře bude společná)

Co se týče airsoftových zbraní, jsou povolené pouze ty MANUÁLNÍ!

Protože bude etapka scifi orientovaná, můžete si vzít oblečení které tomu ladí a zbraně v scifi barvách či jen oblepené lightstickami. Pokud nejste expert, nedoporučuji si zbraň nijak modifikovat a měnit její součástky.

Samozřejmě v neposlední řadě jsou nejdůležitější ochranné brýle. Dostačující jsou ochranné brýle, které prodávají v železářství. Jakékoliv brýle pro airsoft jsou tou lepší variantou, stačí zadat do Google "Brýle na airsoft".

Pro kluky, kteří nosí dioptrické brýle je vhodné koupit ochranné brýle, které jsou uzpůsobené nosit společně s dioptrickými. 

V žádném případě nestačí dioptrické ani sluneční!

Platí, že překážka v koupi nějaké části vybavení není důvod neúčasti na akci. V tomto případě se na nás prosím obraťte a společnými silami vše vyřešíme (máme pár zbraní oddílových. :)

Za přípravný tým invaze,
   Kuba, Žralok, Tobiáš a Šutr