Koleda a proutky

Po dvouleté Covidové pauze se blíží (snad) normální Velikonoce a s nimi i tradiční celooddílové koledování. Nebudete-li trávit jarní dny mimo Prahu, můžete se proto připojit na Velikonoční pondělí 18.4.

Sejdeme se v 7.50 na tramvajové zastávce Chaplinovo náměstí nebo v 8.00 na autobusové zastávce Dreyerova. S sebou doporučuji vlastnoručně pletenou pomlázku, batůžek a obal na vajíčka nebo ještě lépe košík. Také doporučuji vzít si deštník nebo pláštěnku (voda nemusí padat jenom z oblohy). Konec se předpokládá do poledne, na srazu se s rodiči domluvíme na předání mladších členů.

Chodíme koledovat převážně do rodin přítomných členů, pokud si to přejí. Domluvíme se obvykle na srazu (neváhejte mi ale napsat s případnými dotazy už teď). Zváni jsou také všemožní mladší/starší sourozenci.

Za účelem výroby patřičného vybavení bude také minivýprava v sobotu 16.4. na proutky. Sraz bude v 9:00 na tramvajové zastávce Chaplinovo náměstí, odkud půjdeme pěšky do Prokopského údolí (nepotřebujete tedy lístky). Návrat bude okolo poledne, s sebou se hodí nůž, provázek a kdo chce tak svačinku.

Všechny srdečně zve,
    Shali