Invaze - 25. - 27. 5. 2018

Ahoj všichni bratři skauti, 
 
jako každý rok nás i tento květen čeká legendární Invaze - akce s bojovým nasazením. Proto si už všichni připravujte výstroj, neboť proběhne za necelé 2 týdny. Proto vám také posílám povolávací rozkaz, v kterém naleznete více informací. Neváhejte také co nejdřív vyplnit doodle


POVOLÁVACÍ ROZKAZ
 
Kromě 350,- a obvyklých věcí na třídenní puťák (s přespáním venku) budete potřebovat i manuální airsoftovou zbraň s municí, ochranné brýle a šátek přes ústa !!
Pro ty z vás, kdo ještě airsoftovou zbraní nedisponují, vřele doporučuji pistole od firmy ASG (levnější, 500-600,-) nebo Tokyo Marui (nejkvalitnější, 800,-) - zde pak odkazy na jednotlivé obchody. Menší balíček kuliček je vždy ke každé zbrani, pokud byste kupovali, tak doporučuji kuličky ve váhách 0,20g, 0,23g a 0,25g (liší se zbraň od zbraně).
http://www.armymarket.cz/manualni-s-hop-upem-k14 
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=168 
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=1 
 
Pokud by tato cena byla na vás příliš vysoká, tak mi (Zoemu) napište na mail: simon.kubik@email.cz -> disponuji asi 5 volnými zbraněmi "z druhé ruky", které vám mohu prodat za nižší cenu (nejlevnější už od 200,- -> takže kdo dřív přijde...). Klidně napište, když vám cokoliv nebude jasné, rád vám poradím. 
 
Brýle pak stačí obyčejné ochranné (nikoliv sluneční !!) - např. https://www.hornbach.cz/shop/Bryle-V2011/5758239/artikl.html 
 
 
Na všechny se těší (nejen) 
 
Zoe, Já, Honza a Vojta 
 
Forberede seg på krig venner